Jak korzystać z Pinterest

Kategoria: Praktyka | Tagi: , ,

Jak korzystać z Pinterest Pinterest jest zabawną stroną, którą warto odwiedzić, jeśli chcesz zobaczyć newsy ze świata mody, wspaniała przepisy kulinarne i potrawy, a także mnóstwo innych, ciekawych informacji. Istnieje duża szansa, że oglądając tę stronę, natkniesz się na kilka pomysłów, które zechcesz wykorzystać w przyszłości. Jeśli spodobała ci się ta strona, dowiedz się jak możesz jej użyć, aby zwiększyć ruch na swojej stronie firmowej, lub blogu.Pinterest jest kolejnym narzędziem sieciowym. Jest to świetna platforma do budowania marki oraz znajdowaniu odbiorców dla niej. Pamiętaj że twoim głównym celem jest zwiększenie ruchu na stronie. Jak to zrobić? Przypinaj na pinterest zdjęcia, które są związane z tematem prowadzonej przez ciebie strony. Kontaktuj się z nowymi ludźmi. Angażuj ich do tego, aby brali czynny udział w konkursach organizowanych przez ciebie. Staraj się każdego dnia wrzucać na bloga lub stronę zdjęcie, film lub newsa, który jest ciekawy, ale i związany tematycznie z głównym obszarem zainteresowań. Promuj go, umieszczając na pinterest i podpisując linkiem do swojej strony. Każdego dnia z Pinterest korzysta kilka milionów użytkowników. Wybierając ciekawe materiały, możesz sprawić że przynajmniej kilka procent kliknie w link i wejdzie na twoją stronę.

Marketing video

Kategoria: Metody | Tagi: , , ,

Marketing video Marketing wideo jest bardzo popularnym sposobem na zarabianie pieniędzy w dzisiejszych czasach. Filmy w internecie są wszędzie. Wiele osób przegląda te filmy dla rozrywki i informacji. Jednak takie filmy nie są tylko oglądane. One mogą być również udostępniane przez tysiące, a nawet miliony innych użytkowników Internetu. Jeśli zajmujesz się zawodowo marketingiem internetowym, to wiesz jak wielka moc drzemie w filmach. Uważa się, że filmy będą głównym narzędziem marketingowym w przyszłości. Wśród filmów stosowanych do marketingu online, wyróżnić możemy krótkie filmy preferowane przez twórców, reklamodawców i widzów. Są one doceniane z kilku powodów. Jedna minuta filmu zastępuje średnio 1,8 miliona słów. Więcej niż milion słów na minutę, może mieć ogromne znaczenie dla marketingu. Artykuły spotykane w internecie, zazwyczaj składają się z mniej niż dwóch tysięcy słów. Jeden e-book stanowi średnio 25 000 słów w dwudziestu pięciu rozdziałach. Według badań, trzeba ponad 3000 stron internetowych lub 150 minut czytania, aby opowiedzieć jedną minutę filmu. Ponad 100 milionów użytkowników Internetu codziennie ogląda filmy w internecie. Oznacza to, że jeśli chcesz pozyskać setki nowych klientów, twoje reklamy muszą poprzedzać oglądane przez nich filmy.

Reklama

Sieć Internet

  • Reklamowanie się w Interncie to jedna z najczęściej wybieranych form promocji. Do wyboru mamy wiele różnego rodzaju metod, systemów i sposobów. Jedną z popularniejszych form reklamy jest reklama na portalu FaceBook oraz reklamy typu AdWords. Wybór jednego z nich nie należy do łatwych. Konieczne jest poznanie wszystkich zalet i wad, by móc dokonać najwłaściwszego wyboru. Korzystając z informacji podsuniętych w naszych artykułach, wierzymy że podjęcie decyzji będzie znacznie łatwiejsze, a przede wszystkim trafne. Poznaj różne rodzaje reklamy w internecie, dokonaj analizy i wybierz tę, która przyniesie ci wysokie zyski. Prowadzenie działalności w internecie wymaga od nas, abyśmy odpowiednio się tu reklamowali.

    Każdego dnia miliony internautów poszukuje w sieci informacji, na temat najskuteczniejszych form reklamy internetowej. Ułatwiamy to zadanie. Oddajemy w wasze ręce zbiór artykułów, szczegółowo omawiających każdy aspekt reklamy internetowej. Od konieczności jej stosowania, przez możliwe zalety, aż po opisanie i wyjaśnienie działania najpopularniejszych technik i strategii network marketingu, social media, oraz pozostałych form promocji w Internecie.